top of page

Envanter Sertifika Programlarımız

40 yıldan fazla deneyime sahip, 100'ü aşkın ülkede tanınan, küresel sertifikalı danışmanlar ağı bulunan ve dünyada DISC'i bilgisayar ortamına aktaran ilk şirket olan TTI Success Insights farkıyla uzmanlık sertifikalarınıza sahip olun.

Hızlandırılmış Envanter Sertifika Programı 

İş hayatınızda ihtiyaç duyacağınız ölçme ve değerlendirme araçlarını kolaylıkla kullanabilecek, raporları anlayabilecek ve yorumlayabileceksiniz.

 

Uluslararası geçerliliği olan TriMetrix HD, Duygusal Zeka, İş Yeri Stresi Analisti sertifikalarına sahip olacaksınız.

tti-success-insights-turkiye-hizlandirilmis-sertifika kopya.jpg
DISC Kisilik Envanteri Sertifika Programi egitimi 500x500.png

DISC Envanteri Sertifika Programı 

DISC modelini öğrenmenizi, yorumlamanızı ve uygulamanızı sağlayacak bir eğitim olup, Uluslararası geçerliliği olan CPBA (Certified Professional Behavioral Analyst) sertifikasını elde edeceksiniz.

Talent Insights Envanteri Sertifika Programı 

Bireylerin veya ekiplerin davranış tercihlerini ve bu davranışlarının arkasında yatan itici güçleri (motivatörleri) anlayabilecek ve ölçümleyebileceksiniz.

Dünya çapında çokça aranan CPBA, CPMA (Certified Professional Behavioral and Motivator Analyst) ünvanlarına Talent Insights Envanteri Sertifikası ile sahip olacaksınız.

TriMetrix HD Envanteri Sertifika Programı 

Bireylerin davranış tarzlarını, kişisel motivasyon unsurlarını, yeteneklerini ve algılarını analiz edip, yorumlayabileceksiniz. 

Uluslararası geçerliliği olan CPHDA (Certified Professional TriMetrix HD Analyst) ünvanına sahip olacaksınız.

Duygusal Zeka (EQ) Envanteri Sertifika Programı 

Duygusal zeka kavramlarını anlayacak, yorumlayıp uygulayabileceksiniz. Uluslararası geçerliliği olan CPEQA(Certified Professional Emotional Quotient Analyst) ünvanına sahip olacaksınız.

Talent Insights sertifika damga.jpg
Trimetrix Hd sertifika gorsel-299x299.jpg
duygusal zeka sertifika programi logo.png
bottom of page