top of page

TTI Success Insights Çözümleri

40 yıllık fazla deneyime sahip olan ve dünyada DISC'i bilgisayar ortamına aktaran ilk şirket olan TTI Success Insights çözümlerini ve kullanım alanlarına dair bilgileri aşağıda bulabilir veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki butona basarak ilgili konunun sayfasına gidebilirsiniz.

Çalışan Bağlılığı

Envanterlerimizi kullanarak elde edeceğiniz veri ve öneriler aracılığıyla şirketinizin geleceğine yön vermenize ve önemli kararlar almanıza rehberlik ediyoruz.

tti-si-cozumleri-yetkinlik-modeli-600x300.jpg

Satış Süreci

Satış ekiplerinizin kendi satış tarzlarını objektif olarak anlamalarını ve becerilerini geliştirmelerini noktasında destek sağlıyoruz.

tti-si-cozumleri-liderlik-gelisimi-600x300.jpg

Yetkinlik Modelinin Oluşturulması

Bütün IK süreçlerinizde kullanacağınız yönetsel ve fonksiyonel yetkinliklerinizi bilimsel verilere dayanmasını sağlıyor ve ölçülebilir hale getiriyoruz.

tti-si-cozumleri-pozisyon-tanimlama-600x300.jpg

Stratejik Planlama

Kurumun geleceğini stratejik planlama ile tasarlarken, belirlenen hedeflere ulaşmak için güçlü ve uyumlu bir ekip oluşturup çözümlerimiz ile size yardımcı oluyoruz.

tti-si-cozumleri-stratejik-planlama-600x300.jpg

Pozisyon Normu Oluşturma

Envanterlerimiz ile "işin dili olsaydı neleri talep ederdi?" sorusunun cevabını objektif bir ortaya çıkarıp sağlıklı bir işe alım sürecinin ilk adımı olarak kurumdaki pozisyonların normlarını çıkarıyoruz.

tti-si-cozumleri-işe-alim-600x300.jpg

Seçme & Yerleştirme

Envanterlerimiz ile doğru işle doğru kişiyi eşleştirerek kurumunuza her açıdan kazanım sağlayabilirsiniz. 

tti-si-cozumleri-stratejik-planlama-600x300.jpg

Performans Yönetimi

Envanterlerimiz ile arzu edilen performansın kriterlerini objektif bir şekilde belirleyerek ölçülebilir hale getiriyoruz. 

tti-si-cozumleri-yetenek-yonetimi-600x300.jpg

Yetenek Yönetimi

Envanterlerimiz ile yetenek yönetimi süreçlerinizi yeniden tasarlıyor, objektif veri ve analizlerle efektif kararların alınmasını sağlayarak süreçlerinize değer katıyoruz. 

tti-si-cozumleri-performans-yonetimi-600x300.jpg

Liderlik Gelişimi

Envanterlerimiz ile liderliğin tanımını kurumlara özel olarak yaparak çalışanların liderlik becerilerini geliştirerek arzu edilen performas seviyesine taşımalarına destek oluyoruz. 

Takım Çalışması & İletişim

Envanterlerimizi kullanarak takım üyerlerinizin bireysel tarzlarını, güçlü ve gelişime açık yönlerini keşfederek takım içi dinamikleri efektif yönetip verimliliği arttırmanı sağlıyoruz.

kocluk-mentorluk-tti-success-insights.jpeg

Koçluk ve Mentorluk

Envanterlerimizi kullanarak elde edeceğiniz veri ve analizler ile danışanlarınızın kişisel farkındalığının artmasını sağlayıp koçluk/mentorluk görülmeleriniz için objektif bir çerçeve oluşturabilirsiniz.

bottom of page